Хімчистка

Хімчистка меблів.

Комплексне очищення

Хімчистка м’яких меблів

Clean Light пропонує клієнтам величезний спектр послуг. Чищення парою, видалення постільних кліщів з матраців, використання парогенераторів, сухе пінне чищення. З-під рук фахівців ваші меблі будуть як нові.

Докладніше

Хімчистка дивана

Така послуга надає вам: усунення важко виведених від їжі або напоїв, повне чищення від плям крові, слідів тварин, майже повне відновлення вихідного кольору оббивки, чищення слідів заселеності оббивки.

Докладніше
Химчистка ковров

Хімчистка килимів

Килими потребують регулярного очищення. Саме на ворсі килимів накопичується весь бруд і пил, розмножуються пилові кліщі та поселяються шкідливі мікроби. Засоби, які ми використовуємо для чищення килимів, абсолютно безпечні для людини

Докладніше

Хімчистка крісел

Спеціальний розчин глибоко проникає в тканину, а також у глибокі складки крісла, видаляючи забруднення від поту, їжі та інших плям, позбавляє пилових кліщів, що мешкають в оббивці, а також видаляє неприємний запах

Докладніше

Хімчистка ковроліна

Хімчистка дозволяє: видалити всі плями з поверхні, освіжити зовнішній вигляд покриття, повністю позбутися шкідливих кліщів, цвілі та грибка, усунути поклади дрібного сміття з-під ковроліну, оздоровити атмосферу в приміщенні.

Докладніше

Хімчистка матраців

Хімчистка матраців це видаленням усіх плям (чи це сеча або кров), порятунок вас від усіх мікробів і пилових кліщів, які встигли накопичитися там за довгий час, адже чистий матрац запорука здорового сну.

Докладніше

Хімчистка штор

Компанія «Cleanlight» пропонує наступний комплекс заходів: виїзд до клієнта та оцінка вартості хімчистки; зняття штор; хімчистка у власному цеху; прасування; доставка та розвішування штор.

Докладніше

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами