Хімчистка ковроліна

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Таке підлогове покриття, як ковролін, часто використовується як у житлових квартирах, так і в офісах, а також інших комерційних приміщеннях.

У нього є низка переваг, які не можуть надати інші покриття: м’якість; теплота; естетичність та ін.

Але поряд з цим ковролін потребує дуже ретельного догляду. Часто власники цього покриття нехтують спеціальними методами очищення, вважаючи, що збирання простим пилососом достатньо. Варто пам’ятати, що ковролін потрібно піддавати хімчистці хоча б раз на рік, а краще частіше. Річ у тім, що це покриття, через неправильний догляд, може зашкодити Вашому здоров’ю.

Чому так відбувається: дрібнодисперсне сміття проникає вглиб ковроліну (наприклад, пісок); якщо в будинку є маленькі діти, то ковролін забруднений щодня і не всі плями можна вивести самостійно (пластилін, соки, фарби і т.д.); пролита і невисушена вчасно вода може спровокувати появу грибка та цвілі всередині покриття; побутовий пил набагато складніше прибрати з ковроліну, ніж з інших покриттів;

Також варто зазначити, що в ковролін – сприятливе середовище для розмноження сапрофітів (вид кліщів). Сусідство з цими мікроскопічними комахами може згубно позначитися на здоров’ї сім’ї. Тут може йтися про всілякі алергії і навіть астму! Це також стосується цвілі та грибка, які швидко розмножуються під ковроліном.

Хімчистка дозволяє: видалити всі плями з поверхні; освіжити зовнішній вигляд покриття; повністю позбутися шкідливих кліщів, цвілі та грибка; усунути «поклади» дрібного сміття з-під ковроліну; оздоровити атмосферу у приміщенні (відсутність пилу дозволяє легше дихати).

Фахівці нашої компанії готові виконати хімчистку ковроліну з будь-яким ступенем забруднення. У своїй роботі ми використовуємо якісні та ефективні матеріали, які є безпечними для людини

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами