Хімчистка дивана

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Рівень популярності такої послуги, як хімчистка диванів, зростає у геометричній прогресії. У великих містах України Київ, Харків, Одеса все більше людей звертаються за допомогою до спеціалізованих клінінгових компаній, щоб здійснити висококласне чищення своїх м’яких меблів. Хімчистка диванів найбільш поширена послуга подібних фірм, оскільки це не тільки чистка, а й фактично повне відновлення початкового вигляду ваших м’яких меблів.

Замовити хімчистку диванів у Києві

Ні для кого не секрет, що з часом і при активному використанні будь-який предмет інтер’єру зношується та змінює свій вигляд. Особливо вразливими в цьому плані без сумнівів є м’які меблі. Стільці з м’якою оббивкою, дивани, крісла, регулярно забруднені. На жаль, навіть найакуратніше використання цих речей не в змозі позбавити вас від цих проблем. Для багатьох господарок не здатних самостійно протистояти забрудненню, єдиною альтернативою залишається хімчистка. У багатьох це слово асоціюється з досить клопітким і незручним процесом, але поспішаємо заспокоїти вас, сучасні клінінгові компанії дуже часто пропонують послуги хімчистки прямо вдома, у клієнта навіть не виникне необхідності, що-небудь переносити або перевозити

Що ж надає такий вид послуг, як чищення диванів:
Усунення плям, що важко виводяться від їжі або напоїв (винні та кавові плями перестали бути проблемою); Повне чищення від плям крові, слідів тварин; Майже повне відновлення початкового кольору оббивки; Чищення слідів заселеності оббивки; І це далеко не весь перелік можливостей, які дарує вам якісна хороша хімчистка. Тому не варто впадати у відчай, не побачивши у вищезгаданому, проблеми, з якою зіткнулися саме ви, для майстрів нашої компанії практично немає нерозв’язних завдань.

Процес хімчистки м’яких меблів

Для ефективної та нешкідливої ​​для тканини чищення, необхідно враховувати цілий ряд аспектів. Спочатку треба визначити ступінь та глибину забрудненості, походження та склад плям. Потім з’ясовуються характеристики тканини: натуральна вона або штучна, що допоможе підібрати потрібні для її чищення хімічні препарати та необхідні технічні пристрої. Щоб оббивка крісел і диванів залишилася в безпеці після хімчистки, важливо переконатися в її міцності і з’ясувати ступінь гігроскопічності, тому що в процесі чищення та миття м’яких меблів вона піддається як механічній обробці, так і високій зволоженості. Важливо уникнути перезволоженості, ретельно видалити залишки реагентів, акуратно підсушити тканину, щоб уникнути залишкових запахів вологи та цвілі.

Споживачеві необхідно знати, що процес хімічного чищення м’яких меблів має на увазі кілька етапів. Тут і застосування пилососів, що витягують увесь пил, потім ретельна обробка спеціальними реагентами плям, потім на всю поверхню наносяться спеціальні речовини, які піднімають бруд на поверхню, і на завершення – промивання водою за допомогою екстракторів.

Для натуральних тканин: шерсть, льон, бавовна, більше підходить сухе чищення або нанесення піни, щоб уникнути усадки та деформації тканин. Штучні тканини піддаються обробці без умов та обмежень.

Акрил, поліестер, лавсан міцні і не схильні до усадки. Для хімчистки такої оббивки використовують екстрактори. Тут слід не забувати і шкіряні меблі та меблі з натуральної замші, що вимагають особливої ​​уваги. Такі меблі, як правило, піддаються сухому чищенню, обробці водорозчинними реагентами, з подальшим нанесенням захисної плівки.

Оббивка із синтетичних тканин таких як поліамід, капрон або нейлон, практично не вбирають вологу, не схильні до тертя, довго зберігають яскравість кольору. Але вони мають дуже низьку термостійкість, плями, особливо жирні, з них дуже важко видалити.

Сучасна хімчистка м’яких меблів

Сучасна хімчистка пропонує клієнтам величезний спектр послуг. Чищення парою, видалення постільних кліщів з матраців, використання парогенераторів, сухе пінне чищення. З-під рук фахівців ваші меблі вийде як нова. Працівники хімчисток нового покоління завжди готові проконсультувати клієнтів щодо оптимізації цін за надання послуги, порадять застосування ефективних, екологічно вивірених реагентів. Особливо слід пам’ятати, звернувшись до хімчистки, ви довіряєте своє майно професіоналам, що є запорукою якісної та своєчасно виконаної роботи. Переконавшись у тому, що наша клінінгова компанія не тільки надає послуги з чищення м’якої меблі, але і якісно виконує їх за цілком прийнятною ціною, ви безперечно станете нашим постійним клієнтом. Це додасть вам впевненість у тому, що ваші меблі будуть завжди чистими і охайними, термін її експлуатації стане воістину необмеженим. І пам’ятайте — естетика будинку має на увазі і чистоту м’яких меблів.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами