Хімчистка крісел

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Оскільки крісла часто найулюбленіші меблі для відпочинку, а іноді й для пообіднього сну, є кілька особливостей його забруднення і, відповідно, чищення. Неестетичний зовнішній вигляд та алергії – це чималі незручності від брудних м’яких меблів.

Існує ряд переваг хімчистки перед звичайним побутовим прибиранням крісел: спеціальний розчин глибоко проникає в тканину, а також у глибокі складки крісла, видаляючи забруднення від поту, їжі, а також чорнила; усувається неприємний запах, що особливо актуально для власників котів та собак; рятування від пилових кліщів, що живуть в оббивці; спеціалісти обробляють меблі нешкідливими для здоров’я речовинами

Чому неможливо зробити це самостійно?

Якщо у Вас немає досвіду, ви ризикуєте пошкодити оббивку крісла: тканина оббивки може дати усадку; колір потьмяніє, або тканина злиняє; оббивний матеріал може втратити міцність і скоро порветься; обробляючи звичайною побутовою хімією, ви дихайте її випарами ще багато днів після чищення; неможливо швидко висушити почищені з водою меблі без спеціального промислового фена, тому навряд чи ви зможете відразу посидіти на свіженькому кріслі.

Не заощаджуйте на своєму здоров’ї! При професійному підході та використанні сучасних матеріалів, Ваше крісло радуватиме Вас ще довгі роки! Фахівці нашої компанії виконають усі роботи швидко та якісно.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами