Хімчистка штор

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Хімчистка штор – досить делікатна і непроста справа. Штори в будинку – це гарний елемент декору, який створює відчуття комфорту та затишку. Але також, штори виконують певні функції в приміщенні: вони приглушають денне світло і запобігають попаданню пилу в будинок при відкритих вікнах. У зв’язку з цим будь-які види штор та толю потребують регулярного очищення та дезінфекції. Потрібно докласти багато зусиль для того, щоб провести процедуру чищення штор у себе вдома. Максимум, що може зробити господиня у себе вдома – це прання один раз на сезон у пральній машині. Для цього вам потрібно самостійно зняти їх, потирати, погладити і навісити назад, витративши на це багато часу. Також все залежить від виду штор, наявності елементів декору і розміру. Якщо тканина штор або тюля дуже делікатна, то домашнє очищення може лише нашкодити їм. Також, великі розміри ваших штор можуть викликати труднощі при пранні для господині. Потрібно витратити багато часу і сили, щоб впоратися в домашніх умовах із цим завданням. Найчастіше, домашні експерименти призводять до того, що штори після прання дуже сідають, псуватись тканину або малюнок на них, і відпадають елементи декору. Тому ми рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів!

Хімчистка штор: що входить до послуги?

Такий гарний предмет інтер’єру, як штори та портьєри потребують правильного та постійного догляду. Щоб зберегти їхню красу та презентабельний зовнішній вигляд, доглядати за шторами потрібно акуратно. Звичайне прання може пошкодити більшість матеріалів. Для цього існує хімчистка. Компанія «Cleanlight» пропонує наступний комплекс заходів: виїзд до клієнта та оцінка вартості хімчистки; зняття штор; хімчистка у власному цеху; прасування; доставка та розвішування штор.

Ми надаємо якісну хімчистку штор, портьєр, гардин, ламбрекенів, тюлю з використанням професійної хімії та обладнання. Штори після хімчистки одразу готові до використання! Замовляйте хімчистку будь-яких видів штор від нашої компанії та звільніть свій час для найважливіших справ. В результаті, ви отримаєте ідеально чисті та випрасовані штори на ваших вікнах через 1-2 дні, які радуватиму вас своєю свіжістю, чистотою та досконалістю!

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами