Хімчистка матраців

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Люди люблять спати на чомусь м’якому. Ні, звичайно, є люди, які можуть спати на цвяхах. Але їх називають йогами та намагаються не повторювати це у реальному житті. Отже спочатку це м’яке було оберемком листя, покритого шкірою, а то й не покритого, потім — матрацом, набитим соломою, потім периною з пташиним пухом усередині, і нарешті — ультрасучасним матрацом, який якщо вірити рекламі, здатний творити чудеса з людським скелетом сну. А якщо без іронії, то справді добрий матрац — запорука спокійного сну.

Тюфяки та перини теж були хороші: виготовлені з натуральних матеріалів, добре зберігали тепло, зручно прогиналися під вагою тіла, але одночасно служили домом для комах. Клопи та блохи не щадили ні знатних, ні безрідних, все одно комфортно почувалися і в соломі, і в лебединому пуху. Додайте сюди неприємний запах, що випромінюється перинами та матрацами в процесі тривалої експлуатації. Адже їх не можна було ні випрати, ні почистити, а тільки вибивати і провітрювати. Чи варто говорити, що винахід матраца напрошувався сам собою. Були й зустрічаються досі, ватяні матраци, які згодом стають не товщі за млинець, пружинні, що видають різкі та непристойні звуки, матраци водяні, надувні та інші.

Хімчистка матраців у Києві

Сучасні матраци нового покоління ввібрали в себе досвід та практику віків. Для їх створення використовуються нові технології та матеріали, наукові дослідження фізіологів, психологів і навіть тих же йогів. Зрозуміло, що вони коштують недешево, подобаються власникам, які намагаються берегти їх та утримувати в чистоті. У цьому випадку слід пам’ятати, що чищення матраца – прерогатива спеціалістів. Самодіяльність тут недоречна. Забрудненість матраців різноманітна: він вбирає пил після ремонтів і переїздів, вбирає всілякі запахи, на ньому з незрозумілих причин з’являються плями невідомого походження. Ваші спроби усунути їх закінчуються плачевно. Плями збільшуються, запахи виразніші.

Хімчистка матраців — єдиний вихід із цієї непростої ситуації. Тим більше що зараз немає жодної клінінгової компанії, яка б не пропонувала чищення матраців на дому. Київ — явний лідер на замовлення та виконання такої послуги. Тут зіграли свою роль і вищий рівень життя, і більша поінформованість населення. Крім того, Київ, як жодне інше місто в Україні, має розвинений, європейський рівень, індустрію клінінгу. Хімчистка матраців тут йде в ногу з часом, маючи найновіший арсенал необхідної техніки та хімічних речовин для чищення та миття.

Непрості технології створення матраців нового покоління

Чищення матраців будинку має безліч переваг як для клієнта, так і для виконавця. Клієнт отримує послугу в зручний для нього час, має можливість контролювати процес, особисто переконуючись як роботи і може відразу внести поправки в них, консультуючись з працівниками фірми. Крім того, людина на власні очі бачить, за що вона платить гроші і ціна за чищення матраца стає для неї більш зрозумілою та справедливою. Виконавець же економить на транспортних витратах, позбавляється претензій клієнта, що матрац почистено абияк, адже процес відбувався в його присутності, і, що найголовніше, набуває ще одного активного шанувальника і популяризатора його послуг.

Замовити хімчистку матраців будинку від «Клін-Лайт»

Хімчистка матраца — не такий уже простий захід, як насправді здається, і вимагає наявності спеціальних знань та навичок у працівників.

Насамперед аналізується матеріал, з якого виготовлений матрац, визначається його ступінь зносу, міцність, здатність витримати обробку потужним пилососом та реакцію на дію використовуваних для очищення хімічних реагентів.

Потому ретельно вивчається характер, вік і розмір плям, щоб підібрати необхідні для їх виведення речовини.

На наступному етапі чищення матраца він піддається обробці пилососом, що дозволяє видалити пил як з поверхні, так і з внутрішніх порожнин.

Після обробки пилососом настає черга плям. Їх виводять за допомогою спеціально підібраних та приготовлених складів. Кожна сторона матраца по черзі обробляється. Спочатку наноситься розчин, що розчиняє бруд, що в’ївся, за рахунок глибокого проникнення в матеріал покриття.

Тому матрац обробляється миючими та дезінфікуючими розчинами, які забираються за допомогою потужних екстракторів.

закінчується хімчистка матраца будинку сушінням спеціальними фенами, і через пару годин матрац готовий до експлуатації. Можна обробити його за допомогою парогенератора, але ціна такої послуги вища. Власникам сучасних матраців слід пам’ятати, особливо при вивченні розцінок, що хімчистка матраца не тільки робить його чистішим, але й значно продовжує термін експлуатації.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами