Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка.

Комплексне очищення м'яких меблів

Естетика будинку має на увазі обов’язкову чистоту м’яких меблів. Діти та домашні тварини, неакуратні гості та незграбні господарі постійно завдають цієї чистоти шкоди. На спинках диванів з’являються плями після дотику голів, на кріслі помітні сліди кави, чаю і кока-коли. Після свят здається, що олів’є не з тарілок, а зі стільців. Все це дратує, викликає природне прагнення привести меблі до ладу. Але як і за допомогою чого?

Меблі дорогі, з бензином, оцтом, ваткою і щіткою до них і підступити страшно. І ось тут слід згадати, що настали дні, коли словосполучення хімчистка меблів звучить цілком буденно, як щось звичайне і звичне. Адже недалекі ще часи, де згадка про цю процедуру викликала асоціацію із закордоном, з Європою, в якій уже всі можуть. Сьогодні це все можуть і в Україні.

Замовити хімчистку меблів у Києві

Жителі Києва та великих українських міст мають можливість повною мірою користуватися послугами хімчисток європейського рівня, оснащених ультрасучасним обладнанням та з добре навченим персоналом. Зараз вже можна стверджувати, що хімічне чищення м’яких меблів вдома стало звичайною справою для переважної більшості міських жителів нашої країни. І з кожним днем ​​охочих вдатися до послуг хімчистки стає ще більше, тому що сучасний споживач, який заплатив за свої меблі чималі гроші, не використовуватиме дідівські методи, а звернеться до структури, що робить це професійно і гарантує якість виконаних робіт. Адже процедура чищення м’яких меблів потребує особливої ​​уваги у підборі реагентів, які відповідають тому чи іншому ступені забрудненості.

Процес хімчистки м’яких меблів

Для ефективної та нешкідливої ​​для тканини чищення, необхідно враховувати цілий ряд аспектів. Спочатку треба визначити ступінь та глибину забрудненості, походження та склад плям. Потім з’ясовуються характеристики тканини: натуральна вона або штучна, що допоможе підібрати потрібні для її чищення хімічні препарати та необхідні технічні пристрої. Щоб оббивка крісел і диванів залишилася в безпеці після хімчистки, важливо переконатися в її міцності і з’ясувати ступінь гігроскопічності, тому що в процесі чищення та миття м’яких меблів вона піддається як механічній обробці, так і високій зволоженості. Важливо уникнути перезволоженості, ретельно видалити залишки реагентів, акуратно підсушити тканину, щоб уникнути залишкових запахів вологи та цвілі.

Споживачеві необхідно знати, що процес хімічного чищення м’яких меблів має на увазі кілька етапів. Тут і застосування пилососів, що витягують увесь пил, потім ретельна обробка спеціальними реагентами плям, потім на всю поверхню наносяться спеціальні речовини, які піднімають бруд на поверхню, і на завершення – промивання водою за допомогою екстракторів.

Для натуральних тканин: шерсть, льон, бавовна, більше підходить сухе чищення або нанесення піни, щоб уникнути усадки та деформації тканин. Штучні тканини піддаються обробці без умов та обмежень.

Акрил, поліестер, лавсан міцні і не схильні до усадки. Для хімчистки такої оббивки використовують екстрактори. Тут слід не забувати і шкіряні меблі та меблі з натуральної замші, що вимагають особливої ​​уваги. Такі меблі, як правило, піддаються сухому чищенню, обробці водорозчинними реагентами, з подальшим нанесенням захисної плівки.

Оббивка із синтетичних тканин таких як поліамід, капрон або нейлон, практично не вбирають вологу, не схильні до тертя, довго зберігають яскравість кольору. Але вони мають дуже низьку термостійкість, плями, особливо жирні, з них дуже важко видалити.

Сучасна хімчистка м’яких меблів

Сучасна хімчистка пропонує клієнтам величезний спектр послуг. Чищення парою, видалення постільних кліщів з матраців, використання парогенераторів, сухе пінне чищення. З-під рук фахівців ваші меблі вийде як нова. Працівники хімчисток нового покоління завжди готові проконсультувати клієнтів щодо оптимізації цін за надання послуги, порадять застосування ефективних, екологічно вивірених реагентів. Особливо слід пам’ятати, звернувшись до хімчистки, ви довіряєте своє майно професіоналам, що є запорукою якісної та своєчасно виконаної роботи. Переконавшись у тому, що наша клінінгова компанія, не тільки надає послуги з чищення м’яких меблів, але й якісно виконує їх за цілком прийнятною ціною, ви безперечно станете нашим постійним клієнтом. Це додасть вам впевненість у тому, що ваші меблі будуть завжди чистими і охайними, термін її експлуатації стане воістину необмеженим. І пам’ятайте — естетика будинку має на увазі і чистоту м’яких меблів.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами