Прибирання після пожежі

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Сама по собі пожежа завдає величезних збитків погорільцям. Але після нього виникає ще одне важливе питання, як привести назад у житловий стан приміщення, яке пережило пожежу? Ми рекомендуємо в цьому випадку звернутися за допомогою до професіоналів. Пам’ятайте, що подібне прибирання – це не тільки дуже трудомісткий процес, але також воно має бути проведене в певному порядку та із залученням спеціальних засобів. Особливостей збирання після пожежі багато. Тут потрібно врахувати масу факторів, і тільки тоді результат буде ідеальним.

Що відбувається з приміщенням після пожежі: стіни покриваються кіптявою та сажею; залишається неприємний та шкідливий для здоров’я запах; речі, що зазнали дії вогню, можуть розплавитися та спаятися з покриттями та стінами; через гасіння пожежі піною або водою, у приміщенні виникає велика ймовірність виникнення грибка та цвілі. Без залучення спеціальної техніки та досвіду професіоналів у такій ситуації просто не обійтися.

Порядок дій при збиранні після пожежі?

Для того, щоб упорядкувати приміщення, не варто братися за прибирання хаотично

Наші фахівці працюють за чітко встановленим планом, що допомагає позбутися наслідків пожежі ефективно і досить швидко: Сміття, а також речі, які неможливо відновити забираються з приміщення; Видалення кіптяви з усіх поверхонь. Саме цей етап є одним із найважливіших, адже від якості його проведення залежить, наскільки здоровою буде надалі атмосфера у квартирі. За допомогою спеціальних засобів проводиться дезінфекція та усунення запаху гару. Якщо помешкання зберегло високу вологість, його просушують. На завершальному етапі проводиться озонізація приміщення. Саме це допомагає усунути неприємні запахи.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід у прибираннях подібного роду, так що Ви сміливо можете довірити нам відновлення порядку у Вашому приміщенні!

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами