Прибирання після оренди

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Прибирання після закінчення терміну оренди – головне питання для власників приміщення. На жаль, не завжди орендарі виявляються досить охайними, і тому бруд може накопичуватись місяцями, а то й роками. В цьому випадку послуги фахівців клінінгової компанії просто необхідні. Особливо, якщо квартиру потрібно упорядкувати за короткий проміжок часу перед наступним здаванням. Варто зазначити, що прибирання після оренди має низку своїх особливостей, саме тому ми винесли її окремою послугою.

Особливості прибирання після оренди:
Прибирання сміття. Після кожного переїзду залишається велика кількість сміття. Це можуть бути побутові відходи, а також речі, які виявилися непотрібними своїм колишнім господарям.
Чищення килимів та ковролінів. Як відомо, такі покриття підлоги накопичують у собі величезну кількість бруду, також після оренди на них можуть залишитися складні плями і потертості. Фахівці нашої компанії допоможуть повернути килиму чи ковроліну колишню чистоту та свіжість.
Мийка вікон. Цей етап також є одним із найважливіших, адже найчастіше квартиранти не ускладнюють себе цим процесом. Варто зазначити, що для миття вікон ми використовуємо професійне обладнання, яке дозволяє швидко та ефективно позбутися від забруднень.
Дезінфекція санвузла. Туалет і ванна кімната потребують ретельного прибирання після колишніх мешканців. Це питання не лише чистоти, а й безпеки. Хімчистка м’яких меблів. Усунення плям, а також обробка спеціальними засобами для виведення паразитів, які могли «поселитися» всередині диванів та крісел просто необхідна, якщо квартира чи будинок здавалися в оренду довгий час.

За допомогою професійного обладнання ми швидко упорядкуємо будь-яке приміщення!

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами