Прибирання ліфтів

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Приступивши до прибирання або замовлення клінінгу для приміщення, ми мало думаємо про прибирання ліфтових кабін. Це здається самим собою зрозумілим — те, що не варте пильного погляду. Для професійного клінера це завдання можна здійснити на раз два, але завжди необхідно розуміти всю специфіку та особливості такого прибирання. Найчастіше прибирання ліфтових кабін замовляють для офісних центрів, під’їздів житлових будинків, а також приватних котеджів.

Прибирання ліфта під’їзду житлового будинку

Що може бути простіше, ніж збирання 1.5 квадратних метрів? Проте дуже часто професійні клінери прибрати застарілі забруднення і неприємний запах. Особливо це стосується ліфтових приміщень житлових будинків, де прибирання могло не здійснюватись протягом кількох років. Якщо ліфт знаходиться в досить старому житловому будинку і має фанерні поверхні, то при миття такого приміщення використовується досить агресивна хімія. Основною складністю у таких ліфтах є запах. Він спостерігається як у старих будинках, так і нових. Дуже часто у своїй практиці, крім звичайних миючих засобів, ми також використовуємо спеціальний озонатор для видалення неприємних запахів.

Ліфт офісної будівлі

Найімовірніше, там ви не побачите графіті та живчика на стінах. Але не варто забувати про технічну складову такого ліфта. Кількість людей, які користуються ліфтом, у рази перевищує використання в під’їзді житлового будинку. Отже, прибирання ліфта необхідно здійснювати регулярніше. Звичайно, якщо такий ліфт регулярно миється і міститься в чистоті та порядку, то найчастіше клінінгові послуги є зайвими. Але знову ж таки повернемося до проблеми специфічного запаху. Саме тому раз на півроку необхідно проводити спеціальні очисні роботи, які будуть якимось дезінфектором, що вбиває не тільки запахи, а й різні бактерії, що накопичуються…

У прибиранні ліфта будь-якої будівлі, приміщення важливим є використання спеціальних засобів очищення, виходячи з виду поверхонь та їх особливостей, що враховуватиметься клінером насамперед.

Колектив клінінгової компанії CleanLight завжди радий вам допомогти. Ми готові не тільки ідеально прибрати ліфт Вашого житла або офісу, але й надати низку інших якісних клінінгових послуг.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами