Прибирання квартир

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Сучасний ритм життя часто не залишає часу на прибирання житла. І це можна зрозуміти, адже з кожним роком темпи тільки зростають і за ними важливо встигнути, щоб досягти успіху. Саме тому ми надаємо нашим клієнтам таку послугу як прибирання квартири. Після важкого дня дуже важливо повернутися в чистий і затишний будинок. Поки Ви підкорюєте нові вершини, наші спеціалісти подбають про Вашу квартиру.

Прибирання квартири можна замовити двох видів: звичайне прибирання; генеральне прибирання.

Звичайне прибирання квартири, або щоденне, має на увазі неширокий спектр заходів, яких квартира потребує щодня: прибирання пилу; робота з пилососом; вологе прибирання підлог; миття посуду; миття та обробка ванної, унітазу, раковини; заміна постільної білизни; прання та прасування.

Щодо генерального прибирання, то до неї входять більш глобальні заходи: миття вікон із двох сторін; штори, портьєри та жалюзі обробляються парогенератором або піддаються пранню; пил та павутиння змітається зі стель, а також усіх поверхонь у квартирі; протирання світильників, розеток, дверних ручок та дверей; миття батарей, радіаторів, труб; ванна, унітаз, душова кабіна дезінфікується, миється, а також усуваються наліт та мильні розлучення; крани по всій квартирі натираються до блиску; на кухні усуваються плями від жиру з усіх поверхонь. Також миється плита, духовка, мікрохвильова піч та холодильник; м’які меблі або обробляється парогенератором, або піддається вологому миття. Це залежить від побажань клієнта; всі меблі в квартирі обробляється спеціальними засобами. Для лакованих поверхонь використовуються виключно ті речовини, які не зашкодять покриттю; протираються плінтуси, двері, дверні отвори.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами