Миття фасадів

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Якщо вам необхідно помити фасад вашого будинку або висотного офісного будинку, фахівці компанії Cleanlight з радістю прийдуть до вас на допомогу. Ви можете замовити послуги професіоналів негайно або отримавши безкоштовну консультацію менеджера. Оформити заявку на виконання клінінгових робіт ви можете на сайті.

Мийка фасадів будівлі: головна мета

Якою б не була вартість миття фасаду будівель, попит на цю послугу залишається стабільно високим уже багато років. І це дивовижного, оскільки саме фасадна частина будь-якого будинку є його «обличчям». Якщо фронт будівлі чистий і сяючий, він привертає увагу і багато говорить про те, наскільки успішно йдуть справи компанії.

За допомогою професійного клінінгу фасадів, поверхню будівлі позбавляють вихлопів, забруднень і пилу, що осіли на ній. Грамотне очищення дозволяє видалити також висоли, тобто білі розлучення на поверхні стін, що виникають на фасадному матеріалі практично будь-якого виду. Особливо актуальним є питання для цегляної кладки. Втім, послуга миття скляного фасаду також популярна та корисна. У цьому випадку при роботі застосовуються спеціальні склади та інструменти, які не дозволяють утворюватися на поверхні характерним розлученням.

Після професійного клінінгу фасаду, виконаного за допомогою високоякісних матеріалів та обладнання, поверхня отримає додатковий захист від пилових та інших частинок забруднень. Після такого очищення ваша будівля залишатиметься чистою та сяючою більш тривалий термін. Бруд та пил не затримуватимуться на поверхні будинку.

Особливості виконання послуги миття фасадів

Наші ціни на висотне миття фасадів ви можете дізнатися прямо зараз. Також фахівці компанії Cleanlight готові відповісти на інші ваші запитання щодо послуг. Після виконання робіт ви отримаєте не тільки ідеально чистий фасад будівлі, але й наші гарантії. У процесі очищення матеріали зовнішнього оздоблення будівлі не постраждають.

Наша компанія Cleanlight працює на ринку клінігових послуг вже багато років. За цей час ми встигли знайти найкращі технології та матеріали для виконання професійного очищення фасадів будь-якого виду. Завдяки використанню спеціального обладнання та води з кращими миючими засобами ми легко змиваємо з поверхні застарілі і забруднення, що в’їлися, просто розчиняючи їх. Ви можете не хвилюватися про наявність розлучень – після висихання їх не буде навіть у найяскравіший сонячний день.

Чи готові ми працювати зі складними фасадами, що мають незручний дах, великі козирки, складні кріплення та негативні кути? Так. У зв’язку з наявністю спеціального обладнання, ми маємо можливість успішно працювати на будь-якій висоті та з будь-яким об’єктом.

Якщо вас цікавить миття фасадів, Київ запропонує вам послуги багатьох компаній. Вибирайте нас, і ви віддасте перевагу професіоналам, які пройшли спеціальну підготовку. Перед виконанням роботи вони визначать оптимальний вид необхідного інвентарю, спорядження, обладнання та миючих засобів. Очищення важкодоступних зон, розташованих у незручному місці або на великій висоті, також можливе.

Якщо ви вирішили, що вашу будівлю необхідно позбавити від забруднень, повернути первозданну красу зовнішнього оздоблення та захистити її від несприятливих впливів, звертайтеся в Cleanlight прямо зараз.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами