Прибирання ресторанів

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Ресторани-це синонім розкоші та достатку, це дорогі інтер’єри і, звичайно ж, спокусливі запахи. Головною ознакою таких закладів є їх чистота зовні і всередині. Прибирання ресторану – це досить клопіткий і складний захід, так як сюди входить: прибирання зали, миття віконних рам та вікон, чищення та миття дзеркал та дзеркальних поверхонь, миття та чищення пилососом килимових покриттів, миття та натирання підлог, паркету, хим. миття меблів, видалення плям з меблів, при необхідності видалення жуйок з внутрішньої поверхні столів, полірування та натирання до блиску металевих поверхонь та меблів, видалення плям зі скатертиною, гардин, штор, м’яких меблів.

Професійне прибирання ресторану може проводитись як у робочий, так і в неробочий час. Для чищення та натирання поверхонь застосовуються високоякісні засоби з урахуванням індивідуальних вимог до матеріалів, які миються та натираються, щоб вони не були пошкоджені та мали чудовий зовнішній вигляд. Відповідно меблі обробляється антистатичними засобами, щоб пил не мав жодних шансів швидко накопичуватися.

Прибирання, винос сміття, чищення та прибирання сантехніки та туалету професійними засобами та сучасними дезінфікуючими складами. Що і є запорукою свіжості та приємного запаху.

При правильному та розумному підході до прибирання заклад буде сяяти чистотою та радувати око відвідувачів, гостей ресторану. Чистий доглянутий заклад приємно відвідати з друзями, сім’єю, другом чи подругою, призначити ділову зустріч.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами