Прибирання після ремонту

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Останні кілька років Київ, переживає будівельний та ремонтний бум, на жаль, ремонт квартири, офісу або приватного будинку завжди залишає після себе гори будівельного сміття. Кінцевий етап будь-якого будівництва – це прибирання після ремонту. Найчастіше цей процес задіяні звичайні люди, оскільки у більшості випадків люди не хочуть витрачатися на послуги професійних прибиральників.

Чи реально заощадити гроші в такому разі? Як показує практика, використанням непридатних засобів для післябудівного прибирання та непрофесійного обладнання можна істотно пошкодити вже зроблений ремонт. Це, в свою чергу, тягне за собою необов’язкові додаткові витрати.

Замовити прибирання після ремонту в Києві

Уникнути такого «головного болю» ви зможете, звернувшись за допомогою до професіоналів, готових якісно та в найкоротший термін надати послуги післябудівного прибирання.

Наша компанія готова надати широкий діапазон послуг, до яких належать: Збір та вивезення всіх типів будівельного сміття після ремонту; Високоякісне чищення покриттів з будь-якого матеріалу (мармур, плитка, паркет, ламінат), що проводиться за допомогою спеціального апарату; Виведення плям та бруду будь-якої складності з меблів, ковроліну, килимів. Помивання вентиляційних отворів (шахт), радіаторів, плінтусів. Ліквідація забруднень дверних отворів; Чищення люстр, розеток, вимикачів; Повне очищення залишків скотчу, будівельної стрічки, слідів цементу, затирання з будь-яких поверхонь;

Ремонт ніколи не був дешевим задоволенням і для збереження незмінної краси рекомендуємо довірити такий педантичний захід, як післябудівельне прибирання, компанії з багаторічним стажем та досвідом роботи в даній сфері. Весь комплекс робіт проводиться із застосуванням новітньої спеціалізованої техніки та майстрами своєї справи. Ефект після прибирання вашої квартири або будинку нашими співробітниками на 100% забезпечить ідеальну чистоту, якої абсолютно неможливо досягти «старим добрим» ручним способом. Прибирання вашого приміщення буде проводитись із застосуванням виключно професійних засобів глибокого очищення. Склад застосовуваних миючих засобів виключає шкідливі організму людини сполуки, до всього вони не містять небезпечних домішок хлору.

Якісний результат у максимально короткий термін

Наша фірма намагається повністю задовольнити вимоги клієнта, шукаючи індивідуального підходу до кожного з них. Прибирання після ремонту нашими співробітниками гарантує недоторканність вашого ремонту зі збереженням всіх дрібних деталей вашого інтер’єру. Прибирання будинку, квартир після будівництва буде зроблено у максимально короткий термін, з урахуванням усіх побажань замовника.

Прибирання після ремонту проводиться нашою компанією у будь-яких приміщеннях: квартирах, будинках, офісах, складських приміщеннях. Заздалегідь хотілося б обговорити той момент, що у великих містах, таких як Київ вивіз та утилізація будівельного сміття вимагає спеціальних дозволів, викинути наслідки вашого ремонту на найближчу «сміття» вам не вдасться, але звернувшись до ліцензованої фірми, що володіє всіма необхідними дозволами, ви себе від зайвих і зовсім непотрібних турбот. Задуматися про запрошення до роботи професійної фірми може змусити і елементарну відсутність часу, адже тягнути із заселенням у нову відремонтовану квартиру або будинок, ви навряд чи захочете. Серед іншого діловим, зайнятим людям, представникам «середнього класу» зовсім не зручно, та й не за статусом тягати важкі мішки відходів або чистити плитку у ванній від засохлої затирки або цементу.

Ціна прибирання після ремонту від «Клін-Лайт»

Безумовно, окремим питанням завжди є ціна, в яку ми оцінюємо таку послугу як післябудівельне прибирання. Поспішаємо вас заспокоїти, що вартість дуже демократична і людині з будь-яким достатком цілком під силу сплатити хороше, якісне прибирання «свіжо відремонтованої» квартири або будинку. Для мешканців багатоквартирних будинків така послуга і знахідка, адже настирливі сусіди часто не готові довго миритися з наслідками ремонту, що йде по сусідству, вдаючись до наших послуг, ви позбавите себе їх зайвої уваги. До всього вищесказаного, додамо, що час, який пішов би у вас на прибирання після ремонту ви можете витратити на себе, ваших рідних і близьких, зайнятися улюбленою справою або ж просто відпочити після проведених ремонтних робіт.

Словом наша компанія з радістю відгукнеться на будь-яку пропозицію роботи, запропонує найкращу ціну, з усіх сил намагатиметься зробити цей фінішний етап ремонту максимально швидким і легким.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами