Прибирання перед народженням дитини

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Поява в будинку малюка – велике свято для всієї родини. Часто поки що мама з новонародженим ще перебувають у пологовому будинку, на главу сімейства звалюється величезна кількість турбот. Одна з них – прибирання квартири. Найчастіше вся увага приділяється дитячої. Але варто пам’ятати, щоб малюкові було комфортно за нових умов, ретельно прибрати потрібно всю квартиру.

Професіонали компанії «Cleanlight» розробили спеціальний алгоритм збирання перед народженням дитини. Багаторічний досвід показав, що саме ця схема є найоптимальнішою та найефективнішою.

Прибирання потрібно провести прямо перед поверненням мами та дитини. Найчастіше прибирають за день до виписки. Виготовляється прибирання спеціальними дезінфікуючими, гіпоалергенними засобами.
Миття виконується практично всіх речей у будинку, включаючи обробку матраців, штор, подушок, а також м’яких меблів та інших предметів інтер’єру.
Особлива увага приділяється миття батарей, вікон, підвіконь, радіаторів. Також ретельно промиваються двері, ручки, люстри та бра. Забирається весь пил у будинку, включаючи протирання книг і книжкових полиць.
Щоб прибирання було глибшим, використовується гаряча пара.

Хочемо зазначити, що при збиранні перед народженням дитини наші фахівці використовують спеціальні професійні миючі засоби. Молекули цих речовин швидко розпадаються, а чи не залишаються на поверхнях. Це важливо, адже новонароджені потребують не лише особливого догляду, а й здорової атмосфери вдома.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами