Прибирання офісів

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Упорядкований, охайний вигляд офісного приміщення – перша та одна з найважливіших складових для продуктивної роботи будь-якого офісу. Враження про ставлення компанії до своєї роботи потенційних клієнтів складається з першої хвилини перебування в офісному приміщенні. Дуже часто діловий мікроклімат залежить саме від чистоти та доглянутості місця, в якому належить працювати.

Чому прибирання офісів від клінінгової компанії вигідне?

Орендувати офісне приміщення сьогодні не проблема, але незабаром виникає таке питання, як прибирання офісу. Утримувати «на зарплаті» постійний техперсонал можуть дозволити собі лише великі компанії. Більшості початківців свою діяльність — це не по кишені. Крім того, ціна послуг клінінгових компаній, що організовують комплексне прибирання офісних приміщень часто значно дешевші, а результати роботи набагато кращі, що обумовлено використанням сучасних прибиральних машин.

Що має на увазі під собою прибирання офісного приміщення?

Перша і головна проблема, з якою має зіткнутися цей пил – потужний алерген, що викликає масу неприємних симптомів. Зазначимо, що пилу в офісах набагато більше, ніж у житлових приміщеннях. Цьому сприяє розташування офісів, оскільки це центр міста, або промзона, Київ у цьому плані не виняток. Пил має властивості накопичуватися практично будь-де: у шафах, папках з документами, підвіконнях, робочих столах. Прибирання пилу має бути регулярним. Прибирання офісу включає видалення пилу з будь-яких поверхонь.
Комплексне прибирання обов’язково включає чистку дверних прорізів, дверей, нанесення спеціальних септиків на дверні ручки. Окремо чистять кондиціонери та офісну техніку, причому використовують для цього особливі засоби, що не залишають розлучень та абсолютно нешкідливі для цих приладів. Наявність в офісі дзеркальних поверхонь також не залишиться поза увагою, прибирання офісу обов’язково включає видалення плям і слідів від пальців рук з будь-яких видів скла.
Генеральне прибирання складається з вологого та сухого чищення підлоги, в якості опції можна розглянути і комплексне чищення килимових покриттів. Зробимо акцент на тому, що прибирання настінних, підлогових або стельових покриттів проводиться зі строгим урахуванням особливостей матеріалу, з якого вони виготовлені.
Прибирання офісних приміщень це також ґрунтовна дезінфекція, зняття іржі та вапняного нальоту, миття та чищення унітазів, раковин та іншої сантехніки. Така послуга, як генеральне прибирання, включає чищення сміттєвих кошиків, полив рослин, винос сміття.

Прибирання офісу в Києві від «Клін-Лайт»

Якісне прибирання вимагає використання сучасного обладнання, Київ та його клієнтів залучити використанням швабри та віника досить складно. Наша клінінгова компанія володіє всім спектром сучасних прибиральних засобів, що дозволяють значно полегшити працю фахівців і суттєво покращити результат роботи, що проводиться.
Що використовують співробітники компанії під час збирання офісу?
Щітки для сухого збирання підлоги. Довга щетина дозволяє з легкістю усунути найрізноманітніше сміття, застосовується в комплекті з совком і контейнером. Щітки різних типів і комбінацій виметуть пил і сміття з будь-якого кута офісу, і підходять для всіх типів покриттів, навіть таких вимогливих як мармур. Вологе прибирання офісних приміщень проводиться з використанням мопів – спеціальних насадок на швабри, після миття, якими не залишиться ні розлучень, ні почуття погано вимитої статі. Особливо ефективні за сильних пилових забрудненнях.
Пилосос – особливий атрибут прибирання офісу, незамінність використання цього агрегату доведена давно, наша компанія використовує всі типи пилососів та традиційні та миючі.
Але основний збиральний інвентар — це ще не все, при збиранні офісів потрібно використовувати хорошу побутову хімію (часи «хлорки» давно минули), адже важливо враховувати, що після збирання тут працюватимуть люди. Ми використовуємо в роботі максимально безпечні засоби, що чистять і дезінфікують, практично не містять шкідливих домішок.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами