Прибирання котеджів

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

З середини 90-х років минулого століття почався справжній бум переселення городян до індивідуальних будинків. Мати свій котедж стало і можливо і престижно. І хоча звести власний будинок не всім по кишені, проте, бачимо, що Київ та його околиці забудовуються котеджами стрімкими темпами.

Чому варто замовити генеральне прибирання котеджів?

Саме поняття котеджу, його ідеологія та класична архітектура прийшли до нас із Великобританії. А британці народ консервативний, дотримуються традицій і називають свій будинок фортецею. І стверджують вони так аж ніяк не голослівно, тому що класичний англійський котедж – це повністю автономно розташована будівля, призначена для житла та господарювання на певній відстані, якщо не сказати подалі від людей. Як правило, крім самого котеджу, поруч із ним розташовуються ще кілька будівель, призначених для житла та господарських потреб. Сам будинок зазвичай має велику площу, бо крім житлових приміщень він включає чимало підсобних. Тут знаходяться спальні, вітальня, дитяча, гостьові кімнати, а також, що дуже зручно, котельня, одна або кілька комор, сауна та зимовий басейн. Котедж знаходиться поза межами масового поселення людей, точніше поза асфальтованою зоною житлового комфорту. Тому він більш схильний до агресивного впливу навколишнього середовища. Усюдисущий пил, пух, залишки листя і рослин, різноманітний пилок постійно і наполегливо проникають у будинок, залягаючи і пресуючись в затишних місцях. Враховуючи велику кількість приміщень, звичайне прибирання котеджу силами хатньої робітниці або господині малоефективне, бо впоратися з нею може лише спеціально сформована команда клінінгів.

Догляд за котеджами за допомогою команди клінінгів

Генеральне прибирання котеджів – прерогатива серйозних клінінгових компаній, що надають послуги європейського рівня та якості. Київ може похвалитися наявністю таких установ. У список їх послуг також входить і прибирання після ремонту, що користується особливою популярністю у покупців, так як тільки професіоналам під силу звільнити будинок від того бруду пилу, що накопичилася в процесі ремонту. Є кілька нюансів, через які прибирання будинку слід довірити клінінговій компанії.

По-перше, прибирання буде проводитися в зручний, обумовлений вами час.
По-друге, прибирання виконуватиме ціла команда професіоналів під керівництвом менеджера. Ними розробляється та виконується цілий комплекс заходів щодо прибирання кожного окремо взятого приміщення.
І по-третє, вам гарантовано при прибиранні будинку працівниками клінінгової фірми, застосування сертифікованих, гіпоалергенних та екологічно безпечних реагентів.

Що включає прибирання в котеджах?

Генеральне прибирання котеджу має на увазі миття всіх поверхонь облицьованих плиткою, а також стін і стель. Миття, чищення та дезінфекції піддається вся сантехніка: ванни; унітази; душові кабінки умивальники та раковини

Прибирання котеджів включає: обов’язкове натирання та полірування підлог; поверхонь сантехніки; хромованих деталей; дзеркал; скляні вироби; освітлювальних приладів; обробку їх антистатиками.

Сюди ж входить і протирання всіх, без винятку, шаф, тумб та шафок.
Прибирання котеджу, що виконується командою фахівців, окрім іншого, гарантує видалення плям з: м’яких меблів; гардін; штор; килимів та килимків; миття вікон та підвіконь.

Прибирання котеджів у Києві разом із «CleanLight»

Котедж – заміський будинок, що зазнає особливого впливу атмосферних явищ. Дощ, вітер, сніг та зледеніння разом з пилом роблять фасад будинку та тераси не особливо привабливими. Але будьте впевнені, що фахівці з клінінгу впораються і з цим, якщо ви заздалегідь обмовитеся з ними таку послугу. Врахуйте, що якщо ви звернулися в клінінгову компанію за тим, щоб вона зробила таку роботу, як генеральне прибирання котеджу, ви можете сміливо обговорювати і заходи щодо прибирання прилеглої до будинку території, винесення та вивезення сміття.

Київ безперечний лідер з будівництва індивідуальних будинків та котеджів безпосередньо в межах міста. Відповідно і послуги клінінгових компаній тут особливо потрібні. Якісне прибирання будинку для власника є життєвою необхідністю, від якої залежать і здоров’я мешканців будинку та їхній гарний настрій, особливо після прибирання напередодні свята, і найголовніше, атмосфера будинку, чистого та затишного.

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами