Прибирання яхт

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Прибирання яхт – це досить складний та трудомісткий процес. Тому залучення фахівців з клінінгу тут не лише виправдане, а й просто необхідне. Наша компанія має у своєму штаті висококваліфікованих співробітників, які мають великий досвід роботи з прибирання суден. Від якісного та своєчасного прибирання залежить не тільки зовнішній вигляд Вашої яхти, але те, наскільки безпечно та комфортно Вам у ній знаходитиметься.

Прибирання судна включає прибирання: палуби; всіх кают; корми та носа; салону; технічних відсіків; ілюмінаторів.

При прибиранні салону судна проводиться хімчистка м’яких меблів, килимів або ковроліну. Також стеля та стіни обробляються спеціальними засобами. Важливо, що лакові покриття потребують особливого догляду, і наші фахівці приділяють цьому особливу увагу. Таким чином, дорогі матеріали довго збережуть свій блиск та естетичність.

Ретельного прибирання потребує і підводна частина яхти. Тут проводиться очищення корпусу від водоростей та бруду. Також наші спеціалісти допоможуть підготувати яхту до зими. Прибирання яхти – особливий підхід

На відміну від прибирання житлових або виробничих приміщень, прибирання яхти має ряд нюансів, які варто обов’язково враховувати. Будь-яке недотримання техніки та запобіжних заходів може призвести до псування. Тому працюючи з судами, фахівці нашої компанії використовують спеціальний одяг, який включає спеціальне взуття. Це потрібно для того, щоб унеможливити псування дорогої дерев’яної підлоги. Що стосується миючих засобів, то ми працюємо лише з перевіреними та високоефективними препаратами. Ви можете бути впевненими, що використання цих засобів не зіпсує вигляд поверхонь на Вашому судні.

Які проблеми можуть виникнути при недостатньому догляді за яхтою: виникнення цвілі, грибка; водоростеві нарости; корозії, накип, окалини; іржа; забруднення від технічних масел на підлогах, трюмах; втрата блиску лакованих поверхонь; псування вітрил.

Для цього уникнути проводити прибирання та генеральні прибирання яхт варто регулярно. І, звичайно, довіряти це потрібно виключно професіоналам!

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами