Миття люстр

Комплексне очищення.

Використовуємо лише безпечні засоби

Люстра – це один із найделікатніших елементів декору в інтер’єрі. Вони бувають різного розміру, виготовлені з різних матеріалів та покриттів. Незалежно від матеріалу та елементів декору люстри, вона перетворить ваш інтер’єр, тільки в тому випадку, якщо сяятиме чистотою. Чищення люстр важливе так само, як миття вікон та дзеркал у будинку. Чистота виявляється у деталях, які й створюють загальне враження у будинку.

Мийка люстр – це досить складний процес. По-перше, потрібно дістатися до самої люстри, для цього потрібно використовувати додатковий пристрій. По-друге, делікатність матеріалів, з яких виготовлена ​​люстра, вимагають знань при миття, щоб зробити її якісно та продовжити термін експлуатації виробу. У такому разі ми рекомендуємо звернутися до професіоналів, а саме до компанії CleanLight. Наша команда грамотно очистити ваші люстри, використовуючи спеціальні засоби очищення. Ми не боїмося будь-якої висоти, тому що у нас є все необхідне обладнання, щоб зробити мийку люстр безпечно, ефективно та якісно.

Мийка та чищення люстр від «CleanLight»: дбайливо та обережно очищаємо поверхню люстр вручну; індивідуально підбираємо спосіб та засоби очищення (виходячи з характеру забруднень та матеріалу виробу); великий досвід роботи наших співробітників гарантує відмінну якість виконання роботи; команда повністю укомплектована обладнанням для роботи на будь-якій висоті; готові оперативно розпочати роботу у найкоротші терміни; обслуговуємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Замовити дану послугу

Залишились
питання ?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами